Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<

0 bodů
1.5k zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Mám užívat hořčík. Koupil jsem si tablety ale po užívání trpím průjmem. Jím je po jídle. Dá se s tím něco dělat?

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

2 reakce

+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Beru hořčík už hodně dlouho, ale žádné potíže mi nedělá. Zkus si koupit hořčík v rozpustné formě - bezva je Mg+B6 Maxi Mag, možná ti bude vyhovovat víc.



+1 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

Došlo zřejmě k předávkování :(

také si raději kupuji
ten rozpustný s vit. C

Dlouhotrvající nadbytek vyvolává ospalost. Byla-li pokusně formou injekce zvýšena výrazně hladina hořčíku v krvi, došlo k paralýze volních svalů. Tento stav však nelze příjmem potravou přivodit, neboť tělo jakékoliv zvýšení okamžitě vyloučí ledvinami ven a navíc dochází k výraznému zvýšení peristaltiky střeva a k vyvolání průjmu.

vypadá takto :



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 149 zobrazení
+2 bodů
1 reakce 365 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.1k zobrazení
31.8.2014 v kategorii Zvířata Regina
+1 bodů
2 odpovědí 335 zobrazení
14.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Andrea
0 bodů
1 reakce 216 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.6k zobrazení
10.4.2014 v kategorii Zdraví, krása Milan 33
+3 bodů
1 reakce 259 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 167 zobrazení
9.1.2020 v kategorii Zdraví, krása Roman
0 bodů
4 odpovědí 259 zobrazení
...