0 bodů
739 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Jako asi každý koukám na korunu. Vyjde levněji provoz plynové nebo elektrické trouby?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů

No, já nevím, my používáme elektrickou troubu a snažíme se ji využívat v době levnějšího tarifu, což u plynu nejde.

Briketka Registrovaný (498 bodů)

přesně ták (y)





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 401 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 526 zobrazení
18.5.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Klára Hofmanová
0 bodů
4 odpovědí 821 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 350 zobrazení
0 bodů
1 reakce 496 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 637 zobrazení
...