0 bodů
802 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Budu hodně tloustnout když si dám po obědě spánek? Pracuji jen na noční tak si to mohu dovolit. Asi se tak tloustne nejvíc ne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+3 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Tloustnutí neřeš, spánek po obědě je zdravý a prospěšný. Nemusíš se nacpat k prasknutí a když máš i dostatek pohybu, tělíčko bude spokojené ( dušička taky ) :)



+2 bodů

Ak máš problém s priberaním v spánku po obede, prehoď si to (veď aj tak sa potrebuješ pripraviť na nočnú). Na poludnie si zdremni a po zobudení sa naobeduj.|-)

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Krátký spánek po jídle zdraví jen prospívá.

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Pokud se vám chce spát a zavírají se Vám oči, tak se nepřemáhejte, tělo si samo řekne, co potřebuje, obzvláště když pracujete v noci.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 472 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 872 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 468 zobrazení
0 bodů
1 reakce 639 zobrazení
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
0 bodů
1 reakce 754 zobrazení
29.1.2018 v kategorii Zdraví, krása Veronika Košťálová
0 bodů
1 reakce 670 zobrazení
...