0 bodů
363 zobrazení
v kategorii Společnost

Můžu tam napsat i že jsem nekuřák, abstinent, nekonfliktní člověk? Nebo to se nepíše?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

a to sa chcete pochváliť alebo posťažovať?

(smoking)

image

Zcela nechápu tvoji odpověď. Ty jsi asi nikdy nepsal svůj životopis, viď ?!

Rozumím tomu tak, že mě považuješ za blbce!



0 bodů

Určitě to tam napiš, i to jsou kritéria pro jednání se zaměstnavatelem.



Související témata

0 bodů
1 reakce 392 zobrazení
2.7.2014 v kategorii Ostatní Alena Hrubá
0 bodů
2 odpovědí 379 zobrazení
26.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Nela
0 bodů
2 odpovědí 178 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 824 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 5.5k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 324 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 259 zobrazení
28.2.2015 v kategorii Ostatní Jiří
0 bodů
2 odpovědí 302 zobrazení
...