0 bodů
817 zobrazení
v kategorii Ostatní

Leje se tam benzín jako do auta? Nebo mají na letišti nějaké svoje směsky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Jak který, ale dnešní tryskové pohonné jednotky používají zpravidla petrolej (kerosin). Malá letadla mohou být i na benzín.



+1 bodů


Související témata

0 bodů
5 odpovědí 762 zobrazení
0 bodů
1 reakce 304 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 396 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 295 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Auto moto Jenda
0 bodů
1 reakce 664 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.0k zobrazení
11.8.2014 v kategorii Auto moto Bohouš
0 bodů
8 odpovědí 1.3k zobrazení
15.6.2014 v kategorii Auto moto Koloděj
0 bodů
2 odpovědí 571 zobrazení
...