Pořád narážím na teploty ve stupních Fahrenheita ve filmech a článcích a říkám si, jestli se to někde v Evropě taky používá. Nebo je to opravdu jen americká záležitost a my všude máme Celsia?
Relativně často se lze s °F potkat v UK a na Maltě. Pokud vím. :o
CZPoradna.cz