0 bodů
254 zobrazení
v kategorii Ostatní

Pořád narážím na teploty ve stupních Fahrenheita ve filmech a článcích a říkám si, jestli se to někde v Evropě taky používá. Nebo je to opravdu jen americká záležitost a my všude máme Celsia?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Relativně často se lze s °F potkat v UK a na Maltě.
Pokud vím.
:o





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 364 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 832 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
14.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Karel Petrák
0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 350 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 319 zobrazení
0 bodů
1 reakce 651 zobrazení
3.8.2014 v kategorii Zdraví, krása Magdaléna
...