0 bodů
691 zobrazení
v kategorii Auto moto

Když nedám do mustanga olej (do benzínu) zničím motor? Nebo to nebude jezdit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Jezdit to bude, ale jen chvíli. Potom dojde k zadření, zničení motoru.



0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

za nedlouho odepíšeš píst, pístní kroužky a válec
olej v benzínu je pro dvoutakt důležitý neb motor nemá vlastní mazání jako 4taktní motor



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 285 zobrazení
0 bodů
1 reakce 588 zobrazení
0 bodů
1 reakce 516 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Auto moto Vlachovec
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Auto moto Jenda
0 bodů
1 reakce 271 zobrazení
26.10.2015 v kategorii Auto moto Jiří
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 600 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 453 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto zzzzz Registrovaný (420 bodů)
...