0 bodů
315 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Co děláte když vás něco štípne a strašně to svědí?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Nastříknout na štípanec kolínskou, nebo jiný líh. Pomůže to okamžitě.



+2 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

Já používám na ošetření štípanců tea tree olejíček. Neředěný.
Ředěný ho používám jako repelent. :-)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 301 zobrazení
31.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Partovis
0 bodů
3 odpovědí 749 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 272 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 832 zobrazení
0 bodů
1 reakce 208 zobrazení
18.12.2016 v kategorii Zdraví, krása Vrátí se mi do rtů po spálení od tření a
0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
0 bodů
1 reakce 774 zobrazení
...