0 bodů
6 zobrazení
před v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
Rýže mi vždycky skončí jako jedna lepkavá hrouda. Jak na sypkou rýži?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Rýži nejdřív propláchni studenou vodou, dokud neteče čirá — spláchneš tím přebytečný škrob, který lepí. Vař v poměru zhruba 1 díl rýže na 1,5–2 díly vody, přiveď k varu, sniž na minimum, zaklop a nemíchej. Po uvaření nech ještě 5 minut odstát pod pokličkou a pak nadýchej vidličkou.




Související témata

0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
1 reakce 0 zobrazení
před 12 hodinami v kategorii Vaření, jídlo kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
0 bodů
1 reakce 1 zobrazení
před 2 dny v kategorii Vaření, jídlo tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 668 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 548 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Dušička
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 402 zobrazení
3.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 209 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 794 zobrazení
...