0 bodů
602 zobrazení
v kategorii Ostatní

Když se opřu o stěnu nohama nahoru a dám si banán hlavou dolu tak ho normálně spolknu a sním. Jak to?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

A proč bys nemohla???
Potravu posunuješ hltanem pomocí tzv. peristaltiky, na gravitaci až tak nesejde...
Stejnětak můžeš jíst i vleže - nebo ve stavu beztíže.
:o





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 571 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 698 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 465 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 906 zobrazení
0 bodů
1 reakce 689 zobrazení
0 bodů
1 reakce 935 zobrazení
5.7.2014 v kategorii Vaření, jídlo Blecha Pavel
0 bodů
7 odpovědí 693 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Evžena
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
...