0 bodů
220 zobrazení
v kategorii Ostatní

Když si dám energetický nápoj tak mi dodá energii ale zajímá mě jestli ji pak zase o to víc ubere. Jestli potom přijde stav že ji budu mít hodně málo. Myslím to tak ze mě posílí ale pak asi přijde nějaký pád zase hodně dolu s energií ne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Rafael Host (13 bodů)

To je jak se sladkostmi nebo s pivem.Jak je to s kávou nedokážu posoudit - nepiji.
Když už tak používám čaj.





Související témata

0 bodů
1 reakce 295 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 688 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 731 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Ruda
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 689 zobrazení
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 759 zobrazení
2.4.2014 v kategorii Vaření, jídlo Běhounek
0 bodů
17 odpovědí 3.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
...