0 bodů
458 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas

Je to proto že rostou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)
 
Nejlepší reakce

Protože se ve svalech (při námaze) nahromadí kyselina mléčná - to je ten lepší případ.
V horším případě jde ještě o poškozené svaly (natažené, natržené...).
:o



0 bodů
suzymon Registrovaný (158 bodů)

nebo to může být tím, že na posilování ještě není svalstvo zvyklé. Já když jsem začala cvičit břišní svaly, tak mne to pak bolelo děsně. Ale po nějaké době bolest začne ustupovat a pak už to nebolí vůbec. Ale fakt se musí cvičit pravidelně, nebo svaly zleniví a zase začnou bolet.



Související témata

0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 379 zobrazení
0 bodů
1 reakce 219 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 468 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 540 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 370 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 482 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 330 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 329 zobrazení
...