0 bodů
295 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Dneska byla taková bouřka že v nákupním centru Tesco vypadl proud. Všechny postranní obchůdky, chodba, stánky, vše bylo najednou po tmě, ale Tesco jelo pořád. Tak mi napadlo že má asi záložní zdroj energie.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Může, proč by ne. Pokud by ho nemělo, tak při dlouhodobějším výpadku zaznamenalo velké škody.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 646 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Ostatní Monika22
0 bodů
3 odpovědí 5.9k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 729 zobrazení
0 bodů
1 reakce 220 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 689 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 688 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 731 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Ruda
0 bodů
2 odpovědí 350 zobrazení
...