0 bodů
566 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Mám pocit že mi špatně srostla zlomená ruka. Co když to tak bude? Nechají mi to nebo to budou lámat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Na tuto otázku Vám odpoví pouze lékař. A i kdyby tu byl, odpoví pouze za předpokladu že uvidí rentg. snímek.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 2.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 490 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 510 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 406 zobrazení
0 bodů
1 reakce 600 zobrazení
9.5.2017 v kategorii Mobily Mirka
0 bodů
1 reakce 590 zobrazení
16.1.2017 v kategorii Mobily Jan Boublík
0 bodů
1 reakce 377 zobrazení
0 bodů
1 reakce 265 zobrazení
...