0 bodů
441 zobrazení
v kategorii Ostatní

Na úřadu práce mají u několika nabídek od zaměstnavatelů napsáno "Možno na DOTACI." Co to znamená?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

Pravděpodobně se jedná o nabídky, ve kterých mohou absolventi bez potřebné praxe uplatnit možnost dotace od EU pro zaměstnavatele. Tato dotace však není nároková.

http://www.jdipracovat.cz/za-zamestnani-absolventa-dotace





Související témata

0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 308 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 611 zobrazení
0 bodů
1 reakce 316 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 540 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 3.6k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 440 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 6.4k zobrazení
...