0 bodů
1.1k zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Mám dole na nohou takové rezavé fleky. Mám jít na kožní nebo na dermatologii? Jaký je mezi tím rozdíl?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Dermatolog a kožní lékař, to je totéž.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 577 zobrazení
0 bodů
1 reakce 631 zobrazení
8.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Angelo Registrovaný (101 bodů)
0 bodů
1 reakce 258 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 553 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 420 zobrazení
27.2.2017 v kategorii Mobily zora
0 bodů
2 odpovědí 844 zobrazení
0 bodů
1 reakce 538 zobrazení
6.1.2016 v kategorii Ostatní Ráchel
0 bodů
1 reakce 4.5k zobrazení
31.12.2015 v kategorii Ostatní Lukáš Skružný
0 bodů
1 reakce 928 zobrazení
...