0 bodů
1.9k zobrazení
v kategorii Kutilství, návody

Zůstalo mi asi 20 kg cementu. Jak ho uskladnit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Osvědčilo se mi pro takovéto zbytky, dát do dvou ch igelitových pytlů a celé vložit do plastové nádoby s víkem.Používám na to kbelíky od fasádních barev. Pokud je cement čerstvý, použil jsem ho takto uložený po dvou létech.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

A co sousedé v okolí nechtějí něco vyspravit? Třeba by se jim hodil.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 590 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 857 zobrazení
0 bodů
1 reakce 872 zobrazení
29.3.2014 v kategorii Dům a byt Jirka
0 bodů
2 odpovědí 445 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 991 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 673 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 209 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Ostatní Řepka Martin
0 bodů
2 odpovědí 225 zobrazení
30.9.2015 v kategorii Auto moto janek
...