0 bodů
455 zobrazení
v kategorii Diskuze

Myslím to obrazně i doslova, kdy vám prostě něco spadlo do života nečekaně. Tak mě napadlo zeptat se, jestli máte nějakou podobnou historku.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+2 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Myslela jsem si, že ne, tak hodně přemýšlím a přišla jsem na to, že ano. Spadlo mi do klína kus živbota, když jsem, čirou náhodou, objevila bouličku dříve, než začala metastázovat. Chema, ozářky, nové vlasy a roky života nad normál při téhle nemoci. Skvělé! (nod)



+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Jo, spadlo kafe, naštěstí už nebylo horké

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Kdepak, já si i to dědictví musela pořádně zasloužit. O výhru se ani nepokouším a u darů nezkoumám jejich finanční hodnotu i když snad nějaká je.:)

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Akorát míč, ale to se asi nepočítá.....? (dance)



Související témata

0 bodů
7 odpovědí 611 zobrazení
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
22.11.2020 v kategorii Právo a zákony B.N.
0 bodů
4 odpovědí 791 zobrazení
0 bodů
1 reakce 217 zobrazení
4.7.2014 v kategorii Společnost Luboš Knotek
0 bodů
4 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 649 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Finance podnikání Standa Brandl
0 bodů
4 odpovědí 579 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 251 zobrazení
...