0 bodů
283 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Že ráno vážím méně než večer.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ne - jen v noci něco vypotíš...
Ovšem - ráno se zase napiješ - kolísání množství vody v organismu nemá s hubnutím nic společného.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno mama

Já pořád říkám, že spánek je lepší, jak chleba s máslem......(yawn)



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 683 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 347 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 390 zobrazení
3.7.2014 v kategorii Zdraví, krása Rybana
0 bodů
2 odpovědí 355 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 911 zobrazení
0 bodů
1 reakce 257 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 256 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 185 zobrazení
20.5.2016 v kategorii Ostatní Jan
0 bodů
3 odpovědí 292 zobrazení
17.11.2015 v kategorii Sport, volný čas Matty
0 bodů
1 reakce 359 zobrazení
20.8.2015 v kategorii Zvířata Elis
...