0 bodů
320 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Dneska se chystám do lesa. Myslíte že už najdu? Už někdo byl?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů

Rokycany u Plzně, ani prašivka. Je strašné sucho. Pokavaď nezaprší po suché zimě, je houbařská sezóna víte kde.

Kéž bych mohl říct to známé "(rain) chčije a chčije (rain)". Bohužel je strašné sucho (sun).



0 bodů

Sucho je, ale dneska jsem byl v lesíku (Stříbro) a našel jsem takové zvláštní houby. Bylo jich tam spousta. Jinak i když nejsou houby, procházka k nezaplacení.

zadejte popis obrázku zde



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 509 zobrazení
18.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Lenochod
0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
0 bodů
1 reakce 387 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 912 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 454 zobrazení
15.7.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Marek Šantora
0 bodů
6 odpovědí 535 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 651 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 591 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 871 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 650 zobrazení
...