Babička mi pořád říká, ať si nesedám na studené zdi a schody, že z toho budou problémy. Je na tom opravdu něco pravdy, nebo je to jen taková pověra?
Jo, je... Poměrně snadno se můžeš nachladit - zejména část těla určenou k sezení. :o
Ano, je nezdravé sedět na studeném. Nedělá to dobře cévám v konečníku a hrozí hemoroidy.
CZPoradna.cz