0 bodů
226 zobrazení
v kategorii Ostatní
Jak velké spropitné necháte při placení za oběd pro celou rodinu ? A necháte dýško i když jdete jenom sami?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Já nechávám 10% . Takž když platím třeba 200 Kč , nechám to na 220 Kč. #(#cash)




Související témata

0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
3.3.2019 v kategorii Ostatní Jan Havelka
0 bodů
3 odpovědí 328 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 897 zobrazení
+2 bodů
4 odpovědí 622 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 702 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 778 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 985 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 397 zobrazení
5.7.2015 v kategorii Ostatní Hrunda30
...