0 bodů
950 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Vždy jsem peníze už měla. Co mám dělat? Marodím už asi půl roku a najednou mi nepřišly peníze. Lístek na peníze jsem dala do práce 6. v měsíci.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Zítra je úřední den, hned ráno tam zavolejte.....(mp)



0 bodů
Marodím už šest týdnů, první výplata za 15 dnů mi přišla od zaměstnavatele a ta činila pouze 727 kč  Což mi příjde úplně postavené na hlavu.Abych za 14 dnů dostala pouze tuto částku. Děkuji za odpověd.


Související témata

0 bodů
1 reakce 325 zobrazení
10.7.2015 v kategorii Právo a zákony Denisa
0 bodů
4 odpovědí 568 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 590 zobrazení
0 bodů
1 reakce 482 zobrazení
0 bodů
1 reakce 792 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 709 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 501 zobrazení
0 bodů
1 reakce 716 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.2k zobrazení
...