0 bodů
590 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Co když vemu práci na dohodu? Musím si platit zdravotní a sociální. Co se stane když si budu platit jen zdravotní?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Zda se, ze by to mohlo klapnout, ale za urcitou dobu hrozi riziko, ze se na to prijde.



+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Myslím si, že se na přijde určitě, nejpozději v době, kdy budete žádat o důchod. Tam totiž budou ty platby chybět. Pokud ovšem uvažujete, že se důchodu nedočkáte nebo o něj nebudete žádat, tak to možná projde.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 475 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 880 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 949 zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 565 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 535 zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
0 bodů
1 reakce 544 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 506 zobrazení
...