0 bodů
1.5k zobrazení
v kategorii Ostatní

Když jdu sám pěšky jdu napravo nebo nalevo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+1 bodů

Tam, kde nie je chodník pre peších, vľavo proti prichádzajúcim autám, aby chodec videl okolo neho prechádzajúce dopravné prostriedky

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Vítám Tě mezi námi. Snad se Ti tu bude líbit (happy)



+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

To nemůžu nikdy zapomenout. Když jsme jako děti jezdili s rodiči do Jizerských hor, tak tam byla u silnice cedule : Choďte po levé straně.(happy)

0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Chodi se po leve - to je sice protismer, ale spravne.

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jako ´samotný´ chodec musíš jít po levé straně vozovky (pokud nemůžeš použít krajnici,chodník a nebo stezku pro chodce).
Je to proto, abys viděl na přibližující se vozidla (na ´tvé´ straně silnice) a mohl - případně, uhnout.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Vždy v levo, kromě případů, kde je umístěna příkazová značka " choďte vpravo"

0 bodů
Po jaké straně, mám jít, po lesní cestě, lesoparku.....

Děkuji  Pergl


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 833 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 758 zobrazení
0 bodů
1 reakce 712 zobrazení
0 bodů
1 reakce 662 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 373 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 227 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 256 zobrazení
9.9.2015 v kategorii Ostatní Daikin
+1 bodů
1 reakce 587 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
...