0 bodů
738 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Že chutná tak jinak než normální ocet.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Balsamico je vyráběn z vinného moštu (z jakého se vyrábí sherry, např.) a zraje v sudech.
Technologie výroby (a tím i chuť) s technologií výroby normálního octa nemá nic společného.





Související témata

0 bodů
1 reakce 391 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 7.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 749 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.5k zobrazení
20.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Gregor
0 bodů
1 reakce 366 zobrazení
0 bodů
1 reakce 674 zobrazení
28.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.8k zobrazení
9.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 613 zobrazení
...