0 bodů
201 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
změna kategorie ellcupakabra

Dobrý den, chtěla bych se pozeptati, od března 2013 jsem začala podnikat a tak v květnu jsem vstoupila do II. pilíři abych když už platím sociální, tak mi něco z toho odváděl stát na důchod, jenže jsem podnikala jen do července , začátek srpna. Pak jsem byla na pracovním úřadě. Jenže jsem zapoměla, že jsem do toho II. pilíře vstoupila a nikam jsem papír neposlala a ani ho nedala na pracovním úřadě. Nyní po mě chce finanční úřad pojistné přihlášení k II. pilíři a já nevím co a jak. Prosím o pomoc.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 739 zobrazení
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 825 zobrazení
11.9.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
5 odpovědí 804 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 354 zobrazení
22.8.2019 v kategorii Právo a zákony Nikolcz2007
0 bodů
1 reakce 565 zobrazení
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
1 reakce 158 zobrazení
...