0 bodů
241 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Dobrý den,

slyšel jsem, že abych mohl na můj web vložit reklamu AdSense, je nutné se přihlásit jako Identifikovaná osoba kvůli platbě DPH a to proto, že bych dostával peníze ze zahraniční (Irska). Je to stále tak? A co to obnáší?

Děkuji, s pozdravem
Václav

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 658 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 880 zobrazení
0 bodů
1 reakce 854 zobrazení
0 bodů
1 reakce 307 zobrazení
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
0 bodů
1 reakce 202 zobrazení
...