0 bodů
347 zobrazení
v kategorii Ostatní

Často dostávám knihy jako dárek, ale ne vždycky se ke čtení dostanu a některé mi pak leží roky v poličce. Zajímá mě, jak to máte vy — přečtete darovanou knihu vždycky, nebo taky ne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Ano, ráda.....(coffee)



+2 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Chtěl jsem napsat, že nedostávám knihy, protože všichni ví, že čtu jen něco. Ale jo dostal jsem nedávno knihu a tu jsem přečetl se zájmem. Jmenuje se "Led Zeppelin".
Jinak nevím proč, ale moje knihovna skoro nikoho neoslovuje (think)

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Vždy



Související témata

0 bodů
1 reakce 525 zobrazení
0 bodů
1 reakce 634 zobrazení
16.6.2016 v kategorii Ostatní Anneliese
0 bodů
1 reakce 307 zobrazení
0 bodů
1 reakce 238 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 239 zobrazení
1.1.2016 v kategorii Ostatní Havlát Petr
0 bodů
4 odpovědí 547 zobrazení
...