Často dostávám knihy jako dárek, ale ne vždycky se ke čtení dostanu a některé mi pak leží roky v poličce. Zajímá mě, jak to máte vy — přečtete darovanou knihu vždycky, nebo taky ne?
Ano, ráda.....(coffee)
Chtěl jsem napsat, že nedostávám knihy, protože všichni ví, že čtu jen něco. Ale jo dostal jsem nedávno knihu a tu jsem přečetl se zájmem. Jmenuje se "Led Zeppelin". Jinak nevím proč, ale moje knihovna skoro nikoho neoslovuje (think)
Vždy
CZPoradna.cz