0 bodů
439 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Ahoooj, mám dotaz, řekli jsme si s kamarádkou, že si na naše narozeniny, které máme kousek od sebe, vyrobíme nějaký dárek. Ale jsem bez nápadu. Nemáte nějaký tip, co by se tak dalo vyrobit? :D

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Ušít šaty, upléct košík, vyrobit naušnice, vyrobit kosmetiku...............možností je mnoho, jen se musíš zamyslet co zvládneš a co umíš.




Související témata

0 bodů
1 reakce 239 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 348 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 239 zobrazení
1.1.2016 v kategorii Ostatní Havlát Petr
0 bodů
10 odpovědí 972 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 605 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
1 reakce 701 zobrazení
...