Tak se ptám jen tak ze zájmu, jestli má někdo podobnou zkušenost. Stalo se vám někdy, že jste si potřebovali na někom vybít vztek nebo zchladit žáhu? A jak jste se s tím pak srovnali?
nepamatuju si,ale dost často mě pálí...
no nefunguje to:D zaha pali porad ...ikdyz jsem to uz udelal ..tak je porad stejne lepsi jedla soda ....:D
Nepamatuju se - takže asi ne... Já su ´hodnej´... :D
Jak se to dělá?...:)
Sám nevím, jen se tak ptám. (shake)
CZPoradna.cz