0 bodů
321 zobrazení
v kategorii Ostatní

Tak se ptám jen tak ze zájmu, jestli má někdo podobnou zkušenost. Stalo se vám někdy, že jste si potřebovali na někom vybít vztek nebo zchladit žáhu? A jak jste se s tím pak srovnali?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+2 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

nepamatuju si,ale dost často mě pálí...



+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

no nefunguje to:D zaha pali porad ...ikdyz jsem to uz udelal ..tak je porad stejne lepsi jedla soda ....:D

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nepamatuju se - takže asi ne...
Já su ´hodnej´...
:D

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Jak se to dělá?...:)

Sám nevím, jen se tak ptám. (shake)



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 479 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 981 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 615 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 428 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 213 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 379 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 402 zobrazení
28.12.2014 v kategorii Dům a byt Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)
+2 bodů
4 odpovědí 623 zobrazení
–2 bodů
5 odpovědí 1.5k zobrazení
...