0 bodů
965 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Jak by to dělali třeba obchodní manažeři co cestují a potřebují dělat na notebooku? Nebo je to nepravděpodobné?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Zatím wifi v letadlech rozhodně není standardem - ale možné je...
;-)
Takže se před letem dotaž konkrétního přepravce - spíše s wifi ale,v současné době, nepočítej.


A ti, co "potřebují dělat na notebooku", mohou pracovat na lokále - bez připojení.



0 bodů

jj dík



Související témata

0 bodů
1 reakce 210 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 509 zobrazení
0 bodů
1 reakce 280 zobrazení
0 bodů
1 reakce 334 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 672 zobrazení
0 bodů
1 reakce 419 zobrazení
22.7.2014 v kategorii Počítače, internet Bedrich Pokryvka
0 bodů
7 odpovědí 856 zobrazení
29.6.2014 v kategorii Počítače, internet Markét
0 bodů
1 reakce 408 zobrazení
6.11.2018 v kategorii Mobily Viktor
0 bodů
1 reakce 504 zobrazení
...