0 bodů
1.8k zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Říká se to , je to pravda?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
suzymon Registrovaný (158 bodů)

Jedovaté určitě nejsou, ale jsou hůře stravitelné, proto se vyjímají ze stroužku. Já to tedy nedělám, protože mi to nevadí.



0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Říká se to, ale já jsem ještě nikdy v životě neviděla nikoho otráveného česnekem. Ani doma ani venku, mezi lidmi. A to klíčky nevyhazuji. Je však pravdou, že jich není hrst, ani kilo.(wasntme)



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 502 zobrazení
0 bodů
1 reakce 569 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 980 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 826 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 947 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 769 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 10.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.9k zobrazení
...