0 bodů
239 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry

Mam otázku někde sem četl ze hry na windows 7 by měli byt kompatibilní i na windows 8.1 jedna se o hry na PC napriklad . skyrim/dishonored/a gta4

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Podivej se tady >>> windows compatibility center

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 201 zobrazení
21.12.2014 v kategorii Multimédia a hry Dominik
0 bodů
1 reakce 210 zobrazení
27.11.2014 v kategorii Multimédia a hry Juro Kovačovic Host (1 bodů)
0 bodů
1 reakce 342 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 297 zobrazení
14.11.2015 v kategorii Zvířata Veronika
0 bodů
1 reakce 283 zobrazení
13.8.2015 v kategorii Diskuze Ladička
0 bodů
3 odpovědí 474 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 373 zobrazení
6.5.2014 v kategorii Zdraví, krása kejtyS
0 bodů
1 reakce 155 zobrazení
29.11.2014 v kategorii Multimédia a hry Rest
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
13.12.2015 v kategorii Multimédia a hry Lucie Třísková
0 bodů
1 reakce 216 zobrazení
13.12.2015 v kategorii Multimédia a hry Daniel
...