0 bodů
1.5k zobrazení
v kategorii Společnost

Dnes mi několikrát volali ze skrytého čísla a když jsem to zvedl, tvrdili, že jsou policie. Je to normální postup, nebo bych měl být opatrný, že jde o podvod?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Ak sa vola cez ISDN (pevnú) linku adresátovi sa číslo nezobrazuje. Polícia má verejné a neverejné čísla. V tomto prípade zjavne volajú z kancelárie cez svoju ústredňu, kedy sa číslo volacieho nezobrazuje.

To je hezké, ale já jsem se ptala "proč?".

Hodně firem má skrytá i neskrytá čísla. Nevidím na tom nic špatného. Kdyby ti policie volala z neskrytého čísla, zvedla bys to?

pretože,
vnútorná pobočková ISDN linka nezobrazuje telefonné číslo volajúceho z pobočky von do verejnej telefónnej siete.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 215 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 702 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 441 zobrazení
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 346 zobrazení
3.12.2014 v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
...