0 bodů
230 zobrazení
v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)

Mám pocit, že někdy lidem na první pohled poznám, že mi nemluví pravdu, ale možná si to jen namlouvám. Poznáte to vy spolehlivě, a podle čeho - mimika, oči, nějaké drobné signály?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Většinou to poznám a dotyčný/á má u mne navždy utrum. (punch)

Já to ani neumím, kdybych to zkusila poznal by to určitě každý :D





Související témata

0 bodů
5 odpovědí 977 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 919 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 342 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 399 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 500 zobrazení
0 bodů
1 reakce 374 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 524 zobrazení
28.1.2015 v kategorii Ostatní aneta (9)
...