Slyšel jsem ten výraz párkrát ve spojení se sportem a soutěžemi, ale nejsem si jistý, co přesně znamená. Je to čtvrté místo, nebo něco jiného? Děkuju za objasnění.
Je to ohodnocení 4. místa. Mimo bednu.
CZPoradna.cz