Potřebuji to do školy do slohu a trochu se mi ty dva pojmy pletou. Mohli byste mi jednoduše vysvětlit rozdíl mezi monologem a dialogem?
Monolog vedeš sám se sebou.Dialog vedeš s někým:)
CZPoradna.cz