Ve zprávách pořád slýchám, že se nějaké strany dohodly na koalici, ale úplně přesně nevím, co to znamená. Mohli byste mi to vysvětlit jednoduše?
Koalice je spojení - sdružení. Prostě se dají dohromady. Můžou to být jedinci, nebo politické strany a tak dál...
CZPoradna.cz