0 bodů
325 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)

chtěl bych to zkusit pujde to?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

ano,známý si ji suší,prý je to dobrý na snížení cholesterolu,já,nevím,houby nejím...





Související témata

0 bodů
1 reakce 730 zobrazení
0 bodů
1 reakce 657 zobrazení
19.7.2018 v kategorii Vaření, jídlo Blanka Černá
0 bodů
1 reakce 2.0k zobrazení
6.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 514 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 602 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 810 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 316 zobrazení
0 bodů
1 reakce 682 zobrazení
...