0 bodů
255 zobrazení
v kategorii Diskuze

Jsem nemocný ale máma mne nechce nechat doma. Je mi zle a ve škole bych to nevydržel. Prosím poradíte mi?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů

Běž k lékaři, ať ti nemoc potvrdí. Písemku napíšeš jindy.

Ok zkusím





Související témata

0 bodů
6 odpovědí 559 zobrazení
20.5.2014 v kategorii Dům a byt Patricie
0 bodů
3 odpovědí 350 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 687 zobrazení
0 bodů
1 reakce 280 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 314 zobrazení
...