0 bodů
1.0k zobrazení
v kategorii Móda, oblečení Lacík Registrovaný (264 bodů)

Šel by v nich někdo někam?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

8 reakce

0 bodů

Já klidně ano, ale všeho s mírou .... zvon musí být akorát, ne přehnaně široký :)



0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Kamarád má nohy silně připomínající písmeno "O", tak kalhoty do zvonu nikdy nosit nepřestal :D Co je v módě ale bohužel netuším :)

Móda je mi taky fuk, ale myslím že v módě budou úzké roury :) To aby ženy mohly víc ukazovat nohy, když už sukně skoro nenosí :)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 780 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 356 zobrazení
+1 bodů
8 odpovědí 912 zobrazení
27.11.2014 v kategorii Móda, oblečení Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 288 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 829 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 406 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 541 zobrazení
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 417 zobrazení
...