Mám doma bílé záclony a bojím se je dát do pračky, abych je nepoškodil nebo nezežloutly. Na kolik stupňů je perete vy, ať to vydrží a zároveň se vypraly do čista?
A z čeho ty záclony jsou.
Pokud jsou z nějaké syntetiky, tak na 40°C a jiné stejně nemám :)
CZPoradna.cz