0 bodů
420 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)

Zajímá mě, jak to máte u vás doma s časem štědrovečerní večeře. My sedáme ke stolu kolem šesté, ale prý je to hodně rodina od rodiny. V kolik to bývá u vás?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů

Zvykli sme podávať na stôl o 17. hodine a na stole muselo byť pripravené jedlo aj pre náhodného pocestného



0 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

již několik štědrých dní mám pracovních >>> takže jak to vyjde...

0 bodů

My večeříme když dorazí návštěva, letos to bude už v 16 hod. :)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 343 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 642 zobrazení
30.9.2015 v kategorii Zvířata Ben
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 555 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 556 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 426 zobrazení
+2 bodů
9 odpovědí 6.5k zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 1.2k zobrazení
15.9.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.1k zobrazení
16.6.2014 v kategorii Ostatní Brinďík
...