Zajímá mě, jak to máte u vás doma s časem štědrovečerní večeře. My sedáme ke stolu kolem šesté, ale prý je to hodně rodina od rodiny. V kolik to bývá u vás?
Zvykli sme podávať na stôl o 17. hodine a na stole muselo byť pripravené jedlo aj pre náhodného pocestného
již několik štědrých dní mám pracovních >>> takže jak to vyjde...
My večeříme když dorazí návštěva, letos to bude už v 16 hod. :)
CZPoradna.cz