Přemýšlím, že na telefonu zkusím něco jiného než to, co tam mám předinstalované. Jaký mobilní prohlížeč používáte vy a proč vám vyhovuje? Zajímá mě hlavně rychlost a soukromí.
Pouzival jsem Operu nebo Mozillu Firefox jednou jse narazil na prohlizec >> ... Next Browser pro Android ... jiny uz nepouzivam je rychly jednoduchy.. proste je fakt supeeeer vsem doporucuji ..
Nainstalova jsem Next Browser, chvilku si s tím hraju a jsem příjemně naladěna. Překvapila mně svižnost, a vůbec to budí respekt. Zkusím používat. :) Ještě něco takového najít pro můj tablet Apple a budu spokojena.
Vyzkousej tento ...Dolphin Browser >> https://itunes.apple.com/us/app/dolphin-browser/id452204407?mt=8
Tak jsem si to přes appStore stáhla, Dolphin jsem zatím neznala a vypadá na dýl. Otestuji a uvidím. Díky Elle. :)
CZPoradna.cz