0 bodů
411 zobrazení
v kategorii Mobily

Přemýšlím, jestli má dnes ještě smysl mít aktivní hlasovou schránku na mobilu. Používáte ji vůbec ještě někdo, nebo už to dnes nikdo nevyužívá?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+4 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

je to prvá vec, ktorú pri novej sim (čo našťastie nie je tak často) okamžite ruším.

(smoking)

image


+4 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

Nepoužívám je to zbytečná věc a žere kredit :(

+2 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

Ne, nepoužívám. Hlasová schránka zpravidla každého volajícího jen nas**e.

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Sám se s ´plechovou hubou´ odmítám bavit - tak netuším, proč bych to měl chtít po někom jiném...
:o
Přijde mi SMS o zmeškaném hovoru - takže ´časem´ zavolám. A nebo se dotyčná/ý ozve znovu.

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Ne. Všichni vědí, že když se mi nedovolají, mají napsat sms nebo zavolat po chvíli.



Související témata

0 bodů
1 reakce 794 zobrazení
0 bodů
1 reakce 217 zobrazení
14.1.2017 v kategorii Mobily Radovan Proft
0 bodů
1 reakce 764 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 300 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
...