0 bodů
558 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Zapomněl jsem venku na balkoně otevřené i neotevřené pivo a v noci má být kolem minus jedenácti. Bojím se, že mi lahve prasknou nebo plechovky popraskají. Stane se to opravdu, nebo to vydrží?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů

Pivo nie, ale sklo fľaše môže (giggle)
Nechať pivo zmrznúť, to je neúcta voči jeho výrobcovi a pivu samotnému





Související témata

0 bodů
1 reakce 559 zobrazení
5.1.2016 v kategorii Ostatní Libuše K.
0 bodů
6 odpovědí 652 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 340 zobrazení
15.8.2018 v kategorii Dům a byt Proud Michal
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 934 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 696 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 427 zobrazení
...